>> BURC YORUMLARI <<

 • Hakkında

  Merhaba Sevgili Arkadaşlarımız;

  Laklak Sohbet sunucumuz 22.03.2017 tarihinde sanal alemin eski kullanıcılarından olan 5 kişi tarafından kurulmuş bir sunucudur. Kurucularımız;

  – SetiKaaN_
  – NoVaLGiN
  – RuhHastası
  – Emir
  – KeLebekK

  Ekibimiz aynı şekilde birbirinden kopmadan aynı şekilde ilerlemeyi hedeflemiştir. Bunun dışında ailesine ve bünyesine bir çok yeni, eski isimleri de dahil ederek yenilikçi yapısı, hizmete dayalı çalışmaları, aile ve toplum yapısına duyarlı bir sunucu olarak devam ettirilmektedir. Sunucumuz içerisinde oyun kanallarımız, global sohbet odalarımız, radyo kanallarımız bulunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne her geçen gün sohbet konusunda kendini yenilemeye ve yeni üyeleriyle daha büyük bir aile olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

  Siz kullanıcılarımızın sohbet platformu ile ilgili düşüncelerine güvenen dinamik ekibi ile sorunlardan uzak, güvenilir bir sistem ile hizmet vermektedir. Laklak sohbet ailesine ücretsiz üye olmak, hatta güvenilir bu sohbet ortamında yöneticilik yapmak için tüm arkadaşlarımızı beklemekteyiz. Ücretsiz sohbetin ve arkadaşlığın tadını çıkarmak için kurulan bu ortama girdikten sonra ayrıcalıkları yaşayacaksınız.

  Siz kullanıcılarımızı iyi tanıyoruz. Sizlerin isteklerinize uygun kriterlerde kalacağımızın sözünü buradan veriyor ve sizi de ailemizde ağırlamayı istiyoruz.

  Hepinize sevgilerimizi ve saygılarımızı sunarız.