Lak Lak Chat Ortamı

admin     11-11-20     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     Lak Lak Chat Ortamı     772 Defa Okundu

Lak Lak Chat Ortamı

Selam Dostlar;

Lak Lak Chat ortamı yazımızla yine karşınızdayız. Herkesin de bildiği üzere 2015 yılından bu yana kurulmuş olan sohbet ortamımızda daima yenilikçi, dürüst ve güvenilir sohbetin öncüsü olmaya devam ettik. Artık güncelleşen sistemler sayesinde ve kendi bünyemizdeki özel kodlamalar ile çok daha ileri düzeyde sitemiz gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir.

Sizin gibi kullanıcılarımızın, birbiri ile dost ortamı kurabilmesi, arkadaşlıklarını güvenilir bir platform da sorunsuz devam ettirebilmesi için gereken tüm önlemlerin alındığı sunucumuzda, radyomuz ile keyifli dakikalar geçirebilir, oyun kanallarımızda ise keyifli oyunlar oynayarak hem genel kültürünüzü zenginleştirebilir, hemde yapılan yarışmalara dahil olabilirsiniz.

online mobil sohbet

online mobil sohbet

Sunucumuz ile ilgili bir diğer yenilik ise ücretli ödüller bölümüdür. Bu kısımda her ay farklı bir branşta yarışmalar yapılıyor ve siz değerli kullanıcılarımızın katılımıyla gerçekleşen yarışmaları kazanan kişilere para ödülleri veriliyor.

Lak Lak Chat Ortamında bulabileceklerinizin sınırı yok. Sınırları bu ortamda sadece siz belirlersiniz.

Para Ödülleri

Geçen ay için örnek verecek olursak #Sohbet kanalında yapılan Ay’ın gevezesi yarışmasında, sevgili KaLem arkadaşımızın birinci olarak 300,00 TL ‘lik para ödülünü almaya hak kazanması verilebilir.

Sizde hem eğlenip, hem bu tarz kazançlar elde etmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey aşağıda oluşturulmuş linklere girip nickinizi kaydetmeniz ve ödülün olduğu dalda hareketlenmeniz olacaktır. Sitemiz bünyesinde herhangi bir hile olmaması amacı ile eklenti eggdrop ve socket botlarımız bu yarışmaları en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Dediğimiz gibi biz güvenin adresi olmaya ve insan bilincinde insanlara kucak açmaya her zaman devam edeceğiz.

LakLakSohbet ailesi ile ilgili linklerimiz;<

WwW.LakLakSohbet.Com
WwW.iLkSayfam.Net
WwW.MuhabbetkuR.Com
WwW.aSkChat.Site
WwW.RadyoKeyfi.Net

Bize bu adreslerden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Yarışmalarımız ve para ödülleri hakkında bilgi almak için, SaLes departmanımızı ziyaret edebilir. Online yöneticilerimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Amaç gerçekten sohbet ve kalite ise LakLakSohbet.Com Sohbet Platformları önderliğine kesintisiz olarak devam edecektir.

Sizin güveninizle ve bizim bilgimizle ortaya çıkan bu platform yıllarca adından söz ettirmeye devam edecek.. Hiç kimsenin değiştiremeyeceği yüzlerle her zaman karşınızda olacağız.

Teknik destek konusunda irCd’nin bilge insanlarının destek verdiği LakLakSohbet Chat Sitelerinde hiç bir zaman ADALET’ten ödün verilmeyecektir.

Görüşmek üzere Esen Kalın.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?LakLakSohbet.Com

Web Sitemiz sizlerin keyifli vakit geçirip yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeniz için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 LakLakSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet