Neden Sohbet

admin     11-11-20     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     Neden Sohbet     714 Defa Okundu

Neden Sohbet?

Merhaba Dostlar;
Ne kadarda basit bir cümle aslında ama içeriğine baktığınızda, bir sürü detay ve hikayeler var. Hatta yaşanmışlıklar o kadar fazla ki, bir sürü yere gidebilecek, bir çok hikaye çıkar bu cümleden.

Sohbet odalarında neden varız diye hiç sordunuz mu kendinize? Ve ya kendinize bu konuda dürüst oldunuz mu? Sohbet bizde bağımlılık, sohbet bizde bir alışkanlık. Sunucuya girdiğimizde aldığımız keyif bambaşka. Birçok insanla yaşadığımız bu etkileşim aslında bizde farklı duygular uyandırıyor. Hepimiz bunun hazını alıyoruz. Kavgasının da gürültüsünün de içinde duygularımız var. Radyoyu açıyoruz, kanaldaki sohbete dahil oluyoruz ve reel hayatımızda ki sıkıntılardan uzak bir paylaşıma giriyoruz.

GerçekLer

Ben yıllardır bu konu ile ilgili bir çok soruyu kendime sordum. Hepsinde de kendime hep samimi cevap vermeye çalıştım. Ama gerçek şu ki bu bir tutku. Ellerimiz klavyelerimizin üzerinde, birbirimize hayatımızdan kesitler anlatıyoruz, birbirimizle bir çok duyguyu burada korkusuzca, içten paylaşıyoruz. Konu, komşu, akraba duyar derdi yok. Aman birileri de gelir bu söylediklerimle ilgili benden hesap sorar derdi yok. Hatta ben bu yasak elmayı yerim bununla ilgili bana hiç kimse bir şey diyemez. Çünkü hiç kimse beni bilemez diyenlerimiz de var. (: Bu aşırı uç bir örnek mi oldu sizce! Tekrar bir sorun bence kendinize bu soruyu (: Cevabın değiştiğini göreceksiniz, eğer tabi kendinize verdiğiniz cevaplarda yukarıda bahsettiğim gibi samimiyseniz.

Ülkemizin ekonomik şartları da bu sohbet, chat ortamları konusunda bizi tetikliyor. Ne gibi mi? İnsanlarla birebir etkileşim kurabileceğiniz en ekonomik yol olduğunu söylesem. (Birebir) Yani online anlamında. Bir çok platform var evet bu konuda. Ama irCd sunucuları bu ortamlar bunun en ekonomik yolu. Ücretsiz sohbet sağlayıcısı olması, insanlarla kısıtlanmayan sohbetlere bağlanabilmek, yine bu sohbet ortamlarına bizi bağlayan etkenlerden biridir.

Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbet Odaları

Ekonomik Getirisi Hakkında

Tabi bu ortamın getirileri var mı? sorusu da var. Ben bir çok zaman bunu duydum. Şöyle para kazanıyorlar, böyle para kazanıyorlar. Sırtımızdan ekmek yiyorlar cümlesini bile duydum yeri geldi. Fakat biz o arkadaşların bahsettiği platformlardan biri değiliz. Burada öyle bir gelir kaynağı vs. yaratma amacında da değiliz. Burada sadece huzurlu bir dostluk, aile ortamı olmanın peşindeyiz. En iyisini sizlere sunmanın, en güvenilir olmanın peşindeyiz. Ondan dolayı bu tarz söylemlere itibar etmeyin. Çünkü samimiyetle söylüyorum. YALAN.! (:

Sizleri Çok ama Çok seviyoruz. Sanırım “Neden Sohbet?” sorusunun yanıtını hepimiz kendimiz daha iyi biliyoruz (:

Sağlıcakla kalın bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?LakLakSohbet.Com

Web Sitemiz sizlerin keyifli vakit geçirip yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeniz için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 LakLakSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet