UkaLa Chat

admin     12-11-20     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     UkaLa Chat     614 Defa Okundu

UkaLa Chat

Ukala Chat ve bağlı domainleri tarafımızdan ayrılmıştır. Bunun bilgisini sizlerle paylaşmak için buradayız.

Güzel bir birleşimle başlayan beraberliğimiz dostluk çerçevesinde sonlandırılmış ve yollarımız ayrılmıştır. Tüm irCd camiasına bunu bildirmek isteriz. Sunucular çeşitli nedenlerle birleşme ve ayrılma yaşayabilirler. Önemli olan her zaman dost olarak kalabilmek ve bunu bozmamaktır. Bir çok sunucu defalarca birleşim ve ayrılma yaşamışlardır. Bizde Ukala Chat ile yukarıda da bahsettiğimiz üzere dostluk çerçevesinde yollarımızı ayırarak kendi yolumuzdan devam etme kararı aldık.

Sohbet Ortamlarının Yegane Adresleri

WwW.LakLakSohbet.Com
WwW.iLkSayfam.Net
WwW.MuhabbetkuR.Com
WwW.aSkChat.Site
WwW.RadyoKeyfi.Net

GENEL AÇIKLAMA

Yıllardır bir çok sunucunun birleşip ayrılmasının ardından hep kötü anılar oluşmuş, insanlar bir çok konuda bilmeden yorum yapmış ve ircd camiasında bu konular dilden dile yayılmıştır. Fakat bizim Ukala Chat ekibi ve onlarla herhangi bir sorunumuz kesinlikle yoktur. Asla da olmayacaktır. Herkesin kendi bildiği doğrular üzerinden ircd yaşamına devam etmesi gayet arkadaşça bir ortamda kararlaştırılarak linklerimiz birbirinden kesilmiştir.

Buradan kendilerine yürüdükleri yolda başarılar dileriz. Herkesin amacı düzgün bir aile olmak ve bu aile birliğini koruyabilmek olan bu ortamda, bizde kaldığımız yerden ailemiz ile birlikte yürümeye ve yeni dostluklara kucak açmaya devam edeceğiz.

Ukala Chat

Ukala Chat & LakLak Sohbet Ayrıldı

Bilgilendirme yapılmasının sebebi, gereksiz soruların sorulmasını engellemek, çıkan asparagas haberlerin sitemizle alakasının olmadığını bildirmektir. Yeni kullanıcılar tarafından anlaşılamayan bu ortam ile ilgili açıklama yapma gereğini duyduk.

İŞİN GERÇEĞİ

Sanal ortamlarda her zaman birleşimler ve ayrılıklar olacaktır. Bu nedenle bu olayların başkaları tarafından büyütülerek içinden çıkılmaz durumlara getirilmesinin bir gereğinin olmadığını hatırlatmak isteriz. Tarafımıza sorulan sorulara karşı duruşumuzda her zaman ki gibi net olacaktır. Bu yazıyı ise buradan sizlerle paylaşıyoruz ki, gerçekleri öğrenmek isteyen dostlarımız buradan gerekli açıklamalara ulaşabilsin diye.

İrCd ortamı deyince bir çok sunucu ve bir çok isim farklı şekilde ayrılıkları ile gündeme gelmiştir. Fakat bizim ayrılığımızın sadece fikir çatışması olduğunu ve bu çatışmanın da dostluk kardeşlik içerisinde yapılarak işlemlerin yapıldığını siz LakLak Sohbet severlere açıklamak isteriz. Sunucu sistemimiz, güvenlik sistemimiz, web ekibimiz ile kaldığımız yerden hız kesmeden devam edecek ve Türkiye’nin lider sohbet sunucusu olmayı bırakmayacağız. Siz dostlarımızdan aldığımız destek ve teşekkürlere ise saygıyla eğiliyoruz.

Sağlıcakla kalın Ukala Chat userleri… Saygıyla selamlarız.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?LakLakSohbet.Com

Web Sitemiz sizlerin keyifli vakit geçirip yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeniz için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 LakLakSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet