LakLak Sohbet Mobil

admin     13-11-20     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     LakLak Sohbet Mobil     686 Defa Okundu

LakLak Sohbet Mobil

LakLak Sohbet Mobil Sunucuları

Laklak sohbet denince akla herkesin aksine bir çok şaşırtıcı reklam, paylaşım, aile bağı, dostluk ve sevgi geliyor. Herkesin aradığı ortam geliyor. Biz bu nedenle birlikte kocaman bir aileyiz. Bu ailenin en büyük özelliği, birlikte ağlayan, birlikte gülen, reele dayalı güzel dostlukları ve ilişkileri olmasıdır. Mobil sohbet odaları arasında herkesin bugünlerde aradığı en önemli özelliklerden biri kanaldan yaşanan düşmelerin yaşanmadığı, kesintisiz radyo yayınlarının yapıldığı sunucularda bulunabilmek.

Bu hizmetleri kesintisiz olarak sizlerle buluşturan LakLakSohbet yönetimi, aynı zamanda kesintisiz yönetici kadrosu ile saat ve zaman sınırlaması olmadan ulaşabileceğiniz, alışılmışın dışında #SheLL kanalı desteği ile kullanıcılarına ekstra yardım etmektedir.

LakLakSohbet

LakLakSohbet

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet’te de yine sistemlerini güncel tutarak, kullanıcılarının güvenliğini ve mahremiyetini en ön sırada tutan sunucular arasında lider durumdadır. Sistem gereksinimleri ne olursa olsun yöneticiler tarafından “Herkesin Sohbet Etmeye Hakkı Vardır.” sloganı ile tüm gerekli desteği veren kadrosuyla dün gibi bugünde gücünü ve deneyimini konuşturmaya devam ediyor.

Mobil sunucularda bildiğiniz üzere bir çok komut devre dışı bulunmaktaydı. Fakat LakLakSohbet’in ZirveShell ve SekerShell işbirliği ile güncellediği sisteminde kullanıcıların gereksinimlerini karşılayacak iki özel applet karşınıza çıkıyor. Z-Chat ve Z-Sohbet appLetleri sayesinde artık sorunsuz olarak sohbet edebilir, komut kullanımlarını yapabilir, kesintisiz bir şekilde Radyoyu online dinleyebilirsiniz. Hemde bu uygulamaların hepsi ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Yıllardır bir bütün olarak hareket eden yönetim şekli, yenilikçi ve sağlam yapısıyla LakLakSohbet mobil sohbet sisteminde WwW.MuhabbetKur.Com, WwW.iLkSayfam.Net, WwW.aSkChat.Site, WwW.RadyoKeyfi.Net domainleriyle de hem aynı hizmetleri sağlıyor, hemde sizlere bu hizmetleri kesintisiz olarak sunmaya devam ediyor.

YÖNETİCİLİK

Yönetici kadrosunda, Dj kadrosunda da yeni kullanıcılarına yer veren, bunları yetiştiren, alt yapısını devamlı sıcak tutan irCd yönetim anlayışı sayesinde yıllara meydan okumaya hazır.

Sizlerinde sadece yapması gereken sohbet etmek, eğlenmek ve güzel vakit geçirmek (:

Sizinde Sohbet etme hakkınız ve mahremiyetiniz bizim için ön planda. Sistem olarak biz hazırız, peki sen sohbetin tadını çıkarmaya hazır mısın?

Tüm kullanıcıları sevgiyle selamlıyor, sizleri de aramızda görmeyi ümit ediyoruz.

Sağlıcakla kalın dostlar..

Yılların Kalitesi… LakLak Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?LakLakSohbet.Com

Web Sitemiz sizlerin keyifli vakit geçirip yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeniz için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 LakLakSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet